http://konusharock.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

>>>cerenn_bill<<< Hoşgeldim (Rak forevır) ((:

+4
Tukyu
oyunciniyim
kristall
cerenn_bill
8 posters
YazarMesaj
cerenn_bill
Super modarator
Super modarator
cerenn_bill

>>>cerenn_bill<<< Hoşgeldim (Rak forevır) ((: Empty
MesajKonu: >>>cerenn_bill<<< Hoşgeldim (Rak forevır) ((:   >>>cerenn_bill<<< Hoşgeldim (Rak forevır) ((: Icon_minitimePaz Ocak 20, 2008 7:55 pm

selam gençlk ben ceren.. kopkoyu bi th fanıyım..

kişilk özellklerm:
duygusalımdr.. genelde bni bayan sat-anist die çaırırlar dış görünüşüm fazla sataniste benzemez..ama çok farklı ve deişk huy ve hobilerm wardr Twisted Evil ondan soracııma fazla dışa dönk bi insan deilmdr... umarım bnm sinirli ve asabi bi yönmle karşılaşmazsınız Mad Very Happy dediim gibi koyu bi th ciyim hepsini çok seviorm ama bill farlı tabi Smile

hobilerm:
normal bi insan olark düşünürsek..4 yıl voleybol 2 yıl da masa tenisi takm kaptanıydm.. 1 sene de tenis oynadm.. şarkı söylerm türkçe fazla dinlemem.. şimdi sıra satanist die çaırılmaya gelelmm:: Smile böcekleri ezmeyi ve ezdkten sora fotolarını çekmei çok severm.. görünmeyen wrlkları araştırmaı ve gnn 24 saati onlr hakknda konuşmaı çok severm.. ölü gibi yaşarm.. çok asabiyimdr sinirlennce ne dediimi bilmeyen tiplerdenm...Sosyal bi insanmdr:D

fiziksel özellklerm:
boym 170 kilom 45 saçlarm kumral dalgalı ve kahkulm war.. gözlerm yeşl ve herkes en cok gözlermı sever.. drunken cheers fiziksel özellk başka gelmio aklıma..

sevdiim yönlerm:
arkadş canlısıymdr..çok ii sır tutarm fazla çocuksu deilmdr olgunmdr ama kendimi övmei sevmem.. en çok korktuum şey başkalarnn bni yanlış tanımasıdır..
sevdiim grup ve sanatçılar:
TH >>>cerenn_bill<<< Hoşgeldim (Rak forevır) ((: 584341 Paramore, CB, Marilyn Manson, HIM.Evanescence , Korn, Papa Roach, Puddle Of Mudd, Lordi, bunlr rock sanatçılarım
Justin Timberlake, Anastacia, Timbaland, Rihanna, Cristiana Aguilera daha aklıma gelmeyenler de war.. bunlar da r&b sanatçılarım

fobilerm:
ilginçtir ama bıçaktan ve özellkle karıncalardan çok korkarım ama onları ezer soraa da fotolarını çekerm... Twisted Evil

nefret ettiim şeler:
insanların bni kıskanmasından nefret ederm.. th ile kötü bişey sölenmesnden ve özenti fanlardan nefret ederm... Kendini bişe zanneden tikilerden nefret ederm...

bu arada en büyk hayalm müzik grubu kurmak ben solist olmak istiorum bu siteye üye olmamn bi nedeni de bnmle grup kurablcek kişileri bulabılmeı ummamdr (düşük bi cümle oldu ama anlamışsınızdr:D) burdan tm rockerlara sesleniorm herhangı bı enstrüman çalan we izmr'de oturan arklar bnmle irtibata geçsin bu konuda olmadıım kadar ciddiyim..!

beni az çok tanımışsınızdr umarm... aranıza alırsanz çok sevnm.. tüm rockerları çok seviorm lol! >>>cerenn_bill<<< Hoşgeldim (Rak forevır) ((: 584341

En son tarafından Salı Ocak 22, 2008 12:48 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
kristall
Co- Adminisator
Co- Adminisator
kristall

MesajKonu: Geri: >>>cerenn_bill<<< Hoşgeldim (Rak forevır) ((:   >>>cerenn_bill<<< Hoşgeldim (Rak forevır) ((: Icon_minitimePaz Ocak 20, 2008 8:14 pm

Allahım iyiki karınca veya böcek değilim..

Hoş geldin cnm Sitemizee...
Very Happy cheers
https://rocker.forum.st
cerenn_bill
Super modarator
Super modarator
cerenn_bill

MesajKonu: Geri: >>>cerenn_bill<<< Hoşgeldim (Rak forevır) ((:   >>>cerenn_bill<<< Hoşgeldim (Rak forevır) ((: Icon_minitimePaz Ocak 20, 2008 8:27 pm

hoşbulduk canımcım rendeer
oyunciniyim
Admin
oyunciniyim

MesajKonu: Geri: >>>cerenn_bill<<< Hoşgeldim (Rak forevır) ((:   >>>cerenn_bill<<< Hoşgeldim (Rak forevır) ((: Icon_minitimePaz Ocak 20, 2008 11:44 pm

cerenn_bill demiş ki:

fobilerm:
ilginçtir ama bıçaktan ve özellkle karıncalardan çok korkarım ama onları ezer soraa da fotolarını çekerm... Twisted Evil

heheHe koptum yaaawwwww cyclops cyclops cyclops

Hoş geLdiN CeRennn ÜzÜlMeee SiTeMiZİ BöCeK İLaCıyLa YıKaDık BiTaNE BiLe GeLeMez Razz Razz Razz

İyİ EğLeNCeLer GüZeLiM cheers
Tukyu
Super modarator
Super modarator
Tukyu

MesajKonu: Geri: >>>cerenn_bill<<< Hoşgeldim (Rak forevır) ((:   >>>cerenn_bill<<< Hoşgeldim (Rak forevır) ((: Icon_minitimePtsi Ocak 21, 2008 5:04 am

Hoşgeldin... İyi Ve Hoş Vakit Geçirmen Dileği ile...
cerenn_bill
Super modarator
Super modarator
cerenn_bill

MesajKonu: Geri: >>>cerenn_bill<<< Hoşgeldim (Rak forevır) ((:   >>>cerenn_bill<<< Hoşgeldim (Rak forevır) ((: Icon_minitimePtsi Ocak 21, 2008 2:18 pm

sağolun arkadaşlar Very Happy
Poison__Girl
Modarator
Modarator
Poison__Girl

MesajKonu: Geri: >>>cerenn_bill<<< Hoşgeldim (Rak forevır) ((:   >>>cerenn_bill<<< Hoşgeldim (Rak forevır) ((: Icon_minitimePtsi Ocak 21, 2008 4:14 pm

hosgeLdin..xDxD
tokiohtl tomm!
Yeni Üye
Yeni Üye
tokiohtl tomm!

MesajKonu: Geri: >>>cerenn_bill<<< Hoşgeldim (Rak forevır) ((:   >>>cerenn_bill<<< Hoşgeldim (Rak forevır) ((: Icon_minitimeSalı Ocak 22, 2008 8:39 pm

meraba canım böcek konusuna bittim ama >>>cerenn_bill<<< Hoşgeldim (Rak forevır) ((: 620231
Cemetery_Gates
V.I.P
V.I.P
Cemetery_Gates

MesajKonu: Geri: >>>cerenn_bill<<< Hoşgeldim (Rak forevır) ((:   >>>cerenn_bill<<< Hoşgeldim (Rak forevır) ((: Icon_minitimeÇarş. Ocak 23, 2008 3:59 am

duzenLi bir inSAn görüyorum SAnki...

h.G foRuMa... uMarim diLegine kavusursun...iyi forumlar Wink
rock_th_girl
Modarator
Modarator
rock_th_girl

MesajKonu: Geri: >>>cerenn_bill<<< Hoşgeldim (Rak forevır) ((:   >>>cerenn_bill<<< Hoşgeldim (Rak forevır) ((: Icon_minitimeCuma Ocak 25, 2008 3:44 pm

hoşgeldin Very Happy

>>>cerenn_bill<<< Hoşgeldim (Rak forevır) ((:
1 sayfadaki 1 sayfası