http://konusharock.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Birvarmış bir yokmuş birtane salak diloş varmış onu tanımak için bir tık ilerideymişsiniz xD

+4
oyunciniyim
cerenn_bill
kristall
bill_tom_ville
8 posters
YazarMesaj
bill_tom_ville
Modarator
Modarator
bill_tom_ville

Birvarmış bir yokmuş birtane salak diloş varmış onu tanımak için bir tık ilerideymişsiniz xD Empty
MesajKonu: Birvarmış bir yokmuş birtane salak diloş varmış onu tanımak için bir tık ilerideymişsiniz xD   Birvarmış bir yokmuş birtane salak diloş varmış onu tanımak için bir tık ilerideymişsiniz xD Icon_minitimeSalı Ocak 22, 2008 5:09 pm

Merhaba ben adım dilara yaşım 16 istanbulda oturuyorum akrep burcuyum...

vazgeçemediklerim: bill,diloş,anıl,kubaacık,cerencik,buradaki herkez,yağmur,nezii abla,özlem,diğer özlem,şeyma,meltem,BUĞRA.
BİLL<-------O BENİM HERŞEYİM

adaşım DİLOŞ<------ONSUZ YAŞAYAMAM

ANIL<-------- KANKAM DOSTUM HERBİŞEYİM
KUBAAA<-------KANKAMIN DOSTUMUN SEVGİLİSİ ONDAN HİÇ HİÇ VAZGEÇEMEM

CEREN<-------- SİTEMİZİN CO-MOD'U

BURADAKİ HERKEZ<------ HERŞEYİMSİNİZ

YAĞMUR<------ BİRTANEM
NEZİİ ABLA<------ O HAYATIM

ÖZLEM<------ KARDEŞ ÖTESİ VARLIĞIM

DİĞER ÖZLEM<----- O MELEK GİBİ BİRİ
ŞEYMA <------- TH FAN TR ADMİNİMİZ ODA BENİM KARDEŞ ÖTESİ VARLIĞIM
MELTEM<------ MARİLYNCİ DOSTUM:D
VEEE VEEE VEEEEEEEEE BUĞĞRAA <--------- AŞKIM SEVGİLİM ONSUZ YAŞAYAMAM BEEN.
kristall
Co- Adminisator
Co- Adminisator
kristall

Birvarmış bir yokmuş birtane salak diloş varmış onu tanımak için bir tık ilerideymişsiniz xD Empty
MesajKonu: Geri: Birvarmış bir yokmuş birtane salak diloş varmış onu tanımak için bir tık ilerideymişsiniz xD   Birvarmış bir yokmuş birtane salak diloş varmış onu tanımak için bir tık ilerideymişsiniz xD Icon_minitimeSalı Ocak 22, 2008 5:11 pm

hoşgeldin canım.. Very Happy
https://rocker.forum.st
bill_tom_ville
Modarator
Modarator
bill_tom_ville

MesajKonu: Geri: Birvarmış bir yokmuş birtane salak diloş varmış onu tanımak için bir tık ilerideymişsiniz xD   Birvarmış bir yokmuş birtane salak diloş varmış onu tanımak için bir tık ilerideymişsiniz xD Icon_minitimeSalı Ocak 22, 2008 5:14 pm

Hoşbuldum Smile
cerenn_bill
Super modarator
Super modarator
cerenn_bill

MesajKonu: Geri: Birvarmış bir yokmuş birtane salak diloş varmış onu tanımak için bir tık ilerideymişsiniz xD   Birvarmış bir yokmuş birtane salak diloş varmış onu tanımak için bir tık ilerideymişsiniz xD Icon_minitimeSalı Ocak 22, 2008 5:15 pm

hoşgeldin canım ordaki 'ceren-cik'sitenin co-modu ben oluorm galiba çok sevndm belirttiin içn cnm (((:
bill_tom_ville
Modarator
Modarator
bill_tom_ville

MesajKonu: Geri: Birvarmış bir yokmuş birtane salak diloş varmış onu tanımak için bir tık ilerideymişsiniz xD   Birvarmış bir yokmuş birtane salak diloş varmış onu tanımak için bir tık ilerideymişsiniz xD Icon_minitimeSalı Ocak 22, 2008 5:26 pm

cerenn_bill demiş ki:
hoşgeldin canım ordaki 'ceren-cik'sitenin co-modu ben oluorm galiba çok sevndm belirttiin içn cnm (((:

sen oluyosun tabi Very Happy

hoşbuldum
oyunciniyim
Admin
oyunciniyim

MesajKonu: Geri: Birvarmış bir yokmuş birtane salak diloş varmış onu tanımak için bir tık ilerideymişsiniz xD   Birvarmış bir yokmuş birtane salak diloş varmış onu tanımak için bir tık ilerideymişsiniz xD Icon_minitimeSalı Ocak 22, 2008 7:14 pm

MerHabaaaaa Hoş GelDin DiLaraaa... İyi EğLenCeLer CaNım we İyi ÇaLIşMaLar Tabiii cyclops cyclops Birvarmış bir yokmuş birtane salak diloş varmış onu tanımak için bir tık ilerideymişsiniz xD 536130
tokiohtl tomm!
Yeni Üye
Yeni Üye
tokiohtl tomm!

MesajKonu: Geri: Birvarmış bir yokmuş birtane salak diloş varmış onu tanımak için bir tık ilerideymişsiniz xD   Birvarmış bir yokmuş birtane salak diloş varmış onu tanımak için bir tık ilerideymişsiniz xD Icon_minitimeSalı Ocak 22, 2008 8:34 pm

tanıştığıma memnun oldum canım ben de yağmur Very Happy
Cemetery_Gates
V.I.P
V.I.P
Cemetery_Gates

MesajKonu: Geri: Birvarmış bir yokmuş birtane salak diloş varmış onu tanımak için bir tık ilerideymişsiniz xD   Birvarmış bir yokmuş birtane salak diloş varmış onu tanımak için bir tık ilerideymişsiniz xD Icon_minitimeÇarş. Ocak 23, 2008 4:02 am

SAymi$ sayi$tirmis... yOk yOk.. Wink

h.G forUma Basketball
bill_tom_ville
Modarator
Modarator
bill_tom_ville

MesajKonu: Geri: Birvarmış bir yokmuş birtane salak diloş varmış onu tanımak için bir tık ilerideymişsiniz xD   Birvarmış bir yokmuş birtane salak diloş varmış onu tanımak için bir tık ilerideymişsiniz xD Icon_minitimeÇarş. Ocak 23, 2008 2:04 pm

hoşbuldumm Very Happy
Cemetery_Gates
V.I.P
V.I.P
Cemetery_Gates

MesajKonu: Geri: Birvarmış bir yokmuş birtane salak diloş varmış onu tanımak için bir tık ilerideymişsiniz xD   Birvarmış bir yokmuş birtane salak diloş varmış onu tanımak için bir tık ilerideymişsiniz xD Icon_minitimeÇarş. Ocak 23, 2008 2:13 pm

Wink
rock_th_girl
Modarator
Modarator
rock_th_girl

MesajKonu: Geri: Birvarmış bir yokmuş birtane salak diloş varmış onu tanımak için bir tık ilerideymişsiniz xD   Birvarmış bir yokmuş birtane salak diloş varmış onu tanımak için bir tık ilerideymişsiniz xD Icon_minitimeÇarş. Ocak 23, 2008 7:58 pm

hoşgeldinnnnnnn Very Happy
Poison__Girl
Modarator
Modarator
Poison__Girl

MesajKonu: Geri: Birvarmış bir yokmuş birtane salak diloş varmış onu tanımak için bir tık ilerideymişsiniz xD   Birvarmış bir yokmuş birtane salak diloş varmış onu tanımak için bir tık ilerideymişsiniz xD Icon_minitimePerş. Ocak 24, 2008 10:45 am

hoşgeLdin..x)
bill_tom_ville
Modarator
Modarator
bill_tom_ville

MesajKonu: Geri: Birvarmış bir yokmuş birtane salak diloş varmış onu tanımak için bir tık ilerideymişsiniz xD   Birvarmış bir yokmuş birtane salak diloş varmış onu tanımak için bir tık ilerideymişsiniz xD Icon_minitimePerş. Ocak 24, 2008 8:32 pm

Hoşbuldum.

Birvarmış bir yokmuş birtane salak diloş varmış onu tanımak için bir tık ilerideymişsiniz xD
1 sayfadaki 1 sayfası